مسابقات دو صحرانوردي آموزشگاه هاي استان گيلان در منطقه آزاد انزلي برگزار شد

مسابقات دو صحرانوردي آموزشگاه هاي استان گيلان در منطقه آزاد انزلي برگزار شد

به گزارش مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد انزلي مسابقات دو صحرانوردي آموزشگاه هاي استان گيلان"گراميداشت روز دانش آموز" در نوار ساحلي منطقه آزاد انزلي برگزار گرديد.

 

در اين دوره از رقابت هاكه به همت اداره كل آموزش و پرورش استان گيلان و با همكاري سازمان منطقه ازاد انزلي برگزار شد، بيش از ۳۳۰ دونده از نقاط مختلف استان گيلاندر سه مقطع ابتدايي به طول ۱ كيلومتر، متوسطه اول به طول ۲ كيلومتر و متوسطه دوم  به طول ۳ كيلو متر با هم به رقابت پرداختند.

در مقطع ابتدايي آصف عباس زاده از شفت، مهدي اسكندري از تالش و سعيد پورعيوض از رشت ، در مقطع متوسطه اول عليرضا منصوري از رشت، مهيار قمري ومبين فخري از تالش و در مقطع متوسطه دوم محمد امين شيري ، احسان اصولي و مهين پورشعباني هر سه از تالش به ترتيب حائز رتبه هاي اول تا سوم شدند.

 

در مراسم اهداي جوايز اين مسابقات مهندس رضا مسرور رئيس هيئت مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي، مهندس محمد جعفر عليزاده عضو هيأت مديره سازمان و معاون وزير راه و شهرسازي، مجيد كيهاني رئيس فدراسيون دوميداني كشور،معاونين و مديران سازمان و مسولين اداره كل ورزش و جوانان و اداره كل آموزش و پرورش استان گيلان حضور داشتند.

مهندس مسرور رييس هيأت مديره و مدير عامل سازمان در ديدار مجيد كيهاني رييس فدراسيون دو ميداني كشور با ايشان از آمادگي سازمان مطبوع خود در حمايت از ايجاد پايگاه هاي ورزشي با رويكرد دريايي و ساحلي در منطقه آزاد انزلي خبر داد و خواستار برگزاري اردوهاي تيم ملي با توجه به برخورداري از اقليم و ساحل مناسب در منطقه شد. كيهاني رئيس فدراسيون دوميداني كشور در اين ديدار از توجه و رويكرد حمايتي اين سازمان نسبت به ورزش قدرداني كرد، و شمال كشور بويژه گيلان را داراي ظرفيت هاي بالايي در ورزش  قهرماني دانست.

ثبت نظر

نام :

آدرس ایمیل :

نظر شما :
کد امنیتی را وارد نمائید

نظر کاربران